Sündmused

Tallinna Balletikooli vilistlasõhtu ja koolimajaga hüvastijätt

Tallinna Balletikool lõpetab käesoleva õppeaastaga oma senise vormi ja balletiõpe hakkab sügisest toimuma uues ja uhkes Muusika- ja Balletikoolis ehk MUBAs. Tallinna Balletikool kutsub meid kõiki 10. juunil vilistlasõhtule, et viimast korda kokku tulla Toom-Kooli 11 hoones. Üritus kestab 16.00 - 19.00. Lähme, jätame üheskoos armsa koolimajaga hüvasti!

TBK Kutse:
Head endised balletikooli õpilased ja õpetajad!
Ootame teid reedel, 10. juunil Toom-Kooli ajaloolisesse koolihoonesse meenutama selles majas veedetud aegu ja tundma veel vana koolimaja aurat.
Tule viimasesse balletitundi selles armas majas, sest uuest õppeaastast saab balletiõpilastel alguse hoopis teine teekond!
Õhtu jooksul on plaanis tantsulised etteasted praegustelt õpilastelt, ringkäigud koolimajas, kohtumised koolikaaslaste ja õpetajatega ning niisama rõõmus jällenägemine.
Pane ennast kirja siin (lisaks võimalus jagada fotosid, meenutusi kooliajast):
https://forms.gle/kgLcAEVrVJdopSdGA
Kontakttelefon: 5628 1759

Kõigil, kes lingi kaudu end registreerida ei saa või ei soovi, palume end aegsasti registreerida balletiliidu kaudu (hiljemalt 27. maiks). Selleks helistage või kirjutage Triinule (triinu@balletiliit.ee; 5261192). Kui olete end lingi kaudu juba registreerinud, siis ärge seda enam topelt tehke!

Blogi